Par norēķiniem skaidrā naudā

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju koronavīrusa Covid‑19 izplatības dēļ līdz 14.04.2020. nebūs pieejama SIA “Senču nami” kase

 

Norēķinus iespējams veikt 

Visās “Maxima” veikalu kasēs

/lai veiktu apmaksu, nepieciešams izdrukāts rēķins ar skaidri salasāmu svītrkodu/

 

Ar pārskaitījumu uz sekojošiem rekvizītiem:
SIA „Senču nami”, Reģ. Nr. 40003674257 

A/S SEB banka, konts LV35 UNLA 0050 0041 6889 3

A/S „Swedbank”, konts LV80 HABA 0551 0289 8576 6
28.02. Zilokalnu pr. 16 nebūs ūdens

Sakarā avārijas remontdarbiem Zilokalnu pr.16, piektdien, 28.februārī, no plkst.15.00 – 17.00 nebūs ūdens.


 

27.02. Mednieku 24 nebūs karstais ūdens

Sakarā avārijas remontdarbiem Mednieku ielā 24, Ogrē, ceturtdien, 27.februārī, no plkst.9.00 nebūs karstais ūdens.


  


Mālkalnes pr. 13 dzīvokļu īpašnieku kopsapulce

UZAICINĀJUMS

uz dzīvojamās mājas Mālkalnes prospektā 13, Ogrē dzīvokļu īpašnieku kopsapulci

   

Uzaicinām dzīvojamās mājas Mālkalnes prospektā 13, Ogrē, dzīvokļu īpašniekus uz dzīvokļu īpašnieku kopsapulci 16.02.2020., plkst. 16.00, Mālkalnes prospektā 13, Ogrē, pie 3.kāpņu telpas

Gadījumā, ja Jūs pilnvarojat citu personu pārstāvēt savas kā dzīvokļa īpašnieka intereses dzīvokļa īpašnieku kopībā, tad ir nepieciešams rakstveida pilnvarojums.

 


 

Draudzības 10 dzīvokļu īpašnieku kopsapulce


UZAICINĀJUMS
uz dzīvojamās mājas Draudzības ielā 10, Ogrē dzīvokļu īpašnieku kopsapulci

   

Uzaicinām dzīvojamās mājas Draudzības ielā 10, Ogrē, dzīvokļu īpašniekus uz dzīvokļu īpašnieku kopsapulci 03.02.2020., plkst. 20.00, Mednieku ielā 21/23, Ogrē (veikala “top!”) 3. stāva zālē.

 

Gadījumā, ja Jūs pilnvarojat citu personu pārstāvēt savas kā dzīvokļa īpašnieka intereses dzīvokļa īpašnieku kopībā, tad ir nepieciešams rakstveida pilnvarojums.


 

Par grāmatvedību

Informējam, ka SIA „Senču nami” kase no šī gada sākuma atrodas Mālkalnes prospektā 26, Ogrē.


Kases darba laiks ir noteikts:

Pirmdien:            no plkst.10.00 – 12.00

Ceturtdien:         no plkst.15.00 – 17.00


 

Kadastrālās vērtības vēl nemainīsies

Avots: LV portāls

Nodokļu reformā netika “aiztikts” nekustamā īpašuma nodoklis – darbs pie tā atstāts nākamajiem gadiem. Tikām daudzus iedzīvotājus izmisumā dzina arvien lielākie rēķini, kurus sabiedrība uztver kā netaisnīgas un neobjektīvas kadastrālās vērtēšanas sekas. Lai sakārtotu kadastrālo vērtēšanu, kadastrālo vērtību bāze ir iesaldēta vēl uz diviem gadiem.


Arī nākamajos divos gados kadastrālās vērtības nemainīsies, jo to aprēķinam saglabās pēdējos gados izmantoto kadastrālo vērtību bāzi.

To paredz Nekustamā īpašuma valsts kadastra likuma grozījumi, kas stājas spēkā 13. novembrī. Ar grozījumiem par diviem gadiem pagarināta jaunās kadastrālo vērtību bāzes ieviešana, pārceļot iepriekš paredzēto ieviešanas termiņu no 2020. uz 2022. gadu.

Lasīt visu rakstuBērnam drošs mājoklis. Kā to iekārtot?

Autors: Aiga Dambe
Avots: LV portāls

Deviņus mēnešus vecs bērns izkrita caur kāpņu margām, par viņa dzīvību cīnījās divas mediķu brigādes. Smagu galvas traumu guva astoņus mēnešus vecs bērns, kurš izkrita no vecāku gultas. Šādus piemērus min Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule. “Ik dienu slimnīcā nogādājam bērnus ar smagiem apdegumiem, kas gūti, aizķerot nevērīgi atstātas kafijas krūzes,” liecina viņas ieraksts tviterī, atgādinot, cik būtiski ir radīt un uzturēt bērnam drošu vidi.

 

Karsti dzērieni, sadzīves ķīmija un mēbeles ir biežākie bērnu traumu cēloņi mājās, jo maziem bērniem ir milzīga vēlme izzināt un iepazīt mājokli un piekļūt ikvienai vietai tajā. Tādēļ ir svarīgi, ka vecāki jau pirms bērna ienākšanas ģimenē ir sagatavojušies un informēti par to, kā iekārtot dzīvesvietu, lai viņu atvase tajā būtu maksimāli pasargāta no iespējām gūt traumas, kas var atstāt paliekošas sekas arī uz bērna turpmāko dzīvi.

Lasīt visu


 

Dūmu detektors: kā to izvēlēties, pareizi uzstādīt un pārbaudīt

Autors: Linda Ņikona
Avots: LV portāls

Jau 2016. gadā, stājoties spēkā jaunajiem Ugunsdrošības noteikumiem, tika paredzēts, ka no 2020. gada 1. janvāra dzīvokļos obligāti jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, bet privātmājās – arī ugunsdzēsības aparātam. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina negaidīt jaunā gada sākumu un jau laikus parūpēties par ugunsdrošību savā dzīvesvietā, lai sliktākā scenārija gadījumā varētu nosargāt savu īpašumu, veselību un pat dzīvību. Kas ir dūmu detektors, kā to uzstādīt un pārbaudīt – par to lasiet LV portālā.

 
ĪSUMĀ
  • Dūmu detektors ir neliela ierīce, kas ar spalgas skaņas signāla palīdzību ziņo, ka tavā mājoklī izveidojies ugunsgrēka radīts sadūmojums.
  • Dūmu detektoru var iegādāties dažādās tirdzniecības vietās – elektropreču un saimniecības preču veikalos, kā arī specializētajos ugunsdrošības aprīkojuma veikalos.
  • Uz dūmu detektora jābūt izvietotam CE marķējumam un informācijai par atbilstību Eiropas standartam EN 14604.
  • Detektora uzstādīšana ir salīdzinoši vienkārša – to piestiprina pie griestiem ar komplektā pievienotajām skrūvēm vai abpusējo līmlenti.
  • Dzīvoklī jāuzstāda vismaz viens dūmu detektors, bet privātmājā tas jāuzstāda katrā ēkas stāvā.


Lasīt visuPar rēķinu apmaksu Maxima kasēs

Sākot no 19.09.2019. SIA “Senču nami” rēķinus būs iespējams apmaksāt lielveikalu tīkla MAXIMA veikalu kasēs visā Latvijā.

Lai veiktu apmaksu, nepieciešams izdrukāts rēķins ar skaidri salasāmu svītrkodu. Apmaksu varēs veikt skaidrā vai bezskaidrā naudā. Pakalpojuma komisijas maksa ir 0,50 EUR._____________________________________________________________________________________

Mednieku 19 māju iedzīvotājiem

Lūdzam ūdens skaitītāju rādījumus nolasīt un noziņot mēneša pēdējā datumā vai nākošā mēneša pirmajā datumā.

Šajā mēnesī tie ir 31.augusts un 1.septembris – lūdzu nolasīt un noziņot ne agrāk, ne vēlāk.

Papildus lūdzam iedzīvotājus, kuri līdz 1.datumam (ieskaitot) to nebūs izdarījuši, nodrošināt iespēju nākošajā darba dienā skaitītājus apsekot.


 

Elektromagnētiskajiem un ultraskaņas ūdens patēriņa skaitītājiem pagarināts pārbaudes periods līdz 6 gadiem

Apstiprinot grozījumus Ministru kabineta 2007. gada 9. janvāra noteikumos Nr.40 "Noteikumi par valsts metroloģiskajai kontrolei pakļauto mērīšanas līdzekļu sarakstu", Ministru kabinets š.g. 9.jūlijā lēma pagarināt tādu ūdens patēriņa skaitītāju atkārtotās verifikācijas periodiskumu, kuru darbībā tiek izmantots elektromagnētiskais lauks vai ultraskaņa patērētā ūdens daudzuma uzskaitei. Atkārtotās verifikācijas termiņa pagarinājums elektromagnētiskajiem un ultraskaņas skaitītājiem veicinās to straujāku izmantošanu, kā arī samazinās neprecizitātes patērētā ūdens daudzuma uzskaitē.

Līdz ar grozījumiem pagarināta verificēšanas perioda elektromagnētiskajiem un ultraskaņas ūdens patēriņa skaitītājiem no 4 gadiem uz 6 gadiem. Pagarinātais atkārtotās verificēšanas termiņš (6 gadi) attiecas arī uz tiem ultraskaņas un elektromagnētiskajiem ūdens skaitītājiem, kas jau šobrīd atrodas lietošanā un kas verificēti pirms šiem grozījumiem. Savukārt mehāniskajiem ūdens patēriņa skaitītājiem tiek saglabāts līdzšinējais verificēšanas periodiskums – reizi 4 gados.

Lasīt vairāk

Ekonomikas ministrija

 


Par kanalizācijas lietošanu

 

Kanalizācijā aizliegts mest autiņbiksītes, higiēnas lietas, taukus, vienreizlietojamos virtuves dvieļus, lupatas, mitrās salvetes, mājdzīvnieku spalvas, augļu, dārzeņu mizas, pārtiku un citus sadzīves atkritumus. 

Pārvaldnieks


 

Jaunās ugunsdrošības prasības

Ugunsgrēka autonomie detektori

No 2020.gada 1.janvāra visos mājokļos ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem.

Ugunsgrēka autonomo detektoru pielietošana, kā rāda pasaules pieredze, ir efektīvs risinājums, lai pasargātu mājokļa iemītnieku dzīvības no pēkšņa ugunsgrēka briesmām, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus arī iepriekš būvētās ēkās savai drošības nodrošināšanai iegādāties un uzstādīt ugunsgrēku autonomos detektorus.

Kas ir ugunsgrēka autonomais detektors?

Ugunsgrēka autonomais detektors ir neliela izmēra ierīce, kura patstāvīgi spēj konstatēt telpā izveidojušos ugunsgrēka faktorus (dūmu koncentrāciju, siltumu) un par to ar spalgu, 80 dB skaņas signālu aptuveni pusstundu nepārtraukti brīdināt mājokļa iemītniekus.  Ugunsgrēka autonomais detektors darbojas no autonoma strāvas avota. Visbiežāk tā ir 9V „kronas” tipa baterija, kuru ievieto detektora korpusā. Saprotams, ka ugunsdzēšamo aparātu šī ierīce neaizvieto. Tās uzdevums nav dzēst, bet gan brīdināt par izcēlušos ugunsnelaimi. Par tālāko rīcību, atkarībā no situācijas, ir jāizlemj mājokļa iemītniekiem pašiem – apslāpēt liesmas pašu spēkiem vai nekavējoties pamest ugunsnelaimes skarto mājokli un saukt palīgā ugunsdzēsējus. Gadījumos, kad mājoklī neviena nebūs, paliek cerība, ka ugunsgrēka autonomā detektora spalgo signālu izdzirdēs kaimiņi un izsauks ugunsdzēsējus. Jāatceras, ka ugunsgrēka autonomie detektori ir paredzēti lietošanai telpās. Uzstādīti ārā tie gaidīto efektu nedos.

Ugunsgrēka autonomo detektoru izvietošana

Cik ugunsgrēka autonomo detektoru nepieciešams dzīvoklī? Ideāli būtu pa vienam uz katru telpu, kurā uzturas mājokļa iemītnieki un, kurā tie veic kādus saimnieciskus darbus – proti, vietās, kur potenciāli iespējama ugunsgrēka izcelšanās. Pati minimālākā prasība – viens ugunsgrēka autonomais detektors uz dzīvokli.

Ugunsgrēka autonomā detektora uzstādīšana ir ļoti vienkārša. To var paveikt jebkurš, kas prot sienā vai griestos izurbt pāris nelielus caurumus, piestiprināt tiem ar ierīces komplektā ietilpstošo dībeļu un skrūvju palīdzību detektora korpusu. Lietošanas instrukcijā ražotājs visbiežāk norāda arī ieteicamās uzstādīšanas vietas.

Vispiemērotākā vieta detektoram būtu guļamistabas un gaiteņa griesti netālu no guļamistabas durvīm. Ja nevar detektoru uzstādīt griestos, tad to drīkst izvietot sienas augšdaļā tuvu griestiem, bet nedrīkst detektorus izvietot tieši griestu un sienas dobumā. Tas tādēļ, lai izcēlušās ugunsnelaimes gadījumā būtu iespējams pamodināt guļošos mājokļa iemītniekus. Savukārt citās telpās izvietotie detektori lieliski noderēs, lai brīdinātu mājniekus par kādā konkrētā telpā notikušu aizdegšanos.

Uz skapja, plaukta novietots dūmu detektors savas funkcijas pildīs ierobežotā apjomā. Jo dūmi ceļas augšup, griestu virzienā, tur koncentrējas un tikai pēc tam sāk piepildīt telpu virzienā uz leju. Tāpēc šajā gadījumā detektors dūmus sajutīs kādu brīdi vēlāk, nekā pie griestiem novietotais. Taču, kā zināms, uguns izplatās ļoti ātri, un bieži vien pat šim īsajam novēlošanās brīdim var būt izšķiroša nozīme mājokļa iemītnieku spējai apdzēst liesmas vai arī paspēt atstāt degošās telpas.

Ugunsgrēka autonomo detektoru apkope

Uzstādītā detektora tehniskā apkope ir vienkārša. Nepieciešama vien savlaicīga barošanas elementa – baterijas nomaiņa, detektoru darbības pārbaude un putekļu noslaucīšana lietošanas instrukcijā norādītajā kārtībā. Šos darbus sekmīgi var paveikt jebkurš. Jauna baterija kalpo aptuveni 2 gadus. Detektora korpusā ir baterijas jaudas automātiskā kontrole, kura laicīgi brīdinās ar skaņas signālu par baterijas nomaiņas nepieciešamību. Laiku pa laikam detektors ir jāpārbauda. To dara instrukcijā noteiktajā kārtībā. Visbiežāk – nospiežot kontroles (testa) pogu, pēc kā jāatskan spalgam skaņas signālam. Ja signāls skan – detektors ir darbspējīgs. Šādu pārbaudi ieteicams veikt reizi mēnesī. Cigareti vai kādu citu dūmu avotu pārbaudei gan nevajadzētu izmantot tā iemesla dēļ, ka darbspējīgs detektors, atpazīstot dūmus, turpinās dot nepārtrauktu spalgu skaņas signālu aptuveni 30 minūtes - proti, tā konstrukcijā paredzēto brīdinošā signāla padošanas laiku. Ja tā ir noticis, tad detektoru var „apklusināt”, uz īsu brīdi atvienojot bateriju.

Ugunsgrēka autonomo detektoru izvēles nianses

Detektori iegādājami elektropreču un specializētos ugunsdrošības aprīkojuma, ierīču veikalos. Piedāvātie detektori, neraugoties uz to, ka visi spēj brīdināt par izcēlušos ugunsnelaimi, tomēr var atšķirties ar iebūvēto papildus funkciju klāstu, kā arī ar cenu. Šo ierīču pārdevēji sniegs paskaidrojumus par tās vai citas funkcijas nozīmi ērtākai ierīces lietošanai. Taču nepieciešamības gadījumā konsultācijas par ugunsgrēka detektoriem un to uzstādīšanas jautājumiem var saņemt VUGD. Detektoru cenas ir atkarīgas no ražotāja un detektora iebūvētajām papildus funkcijām.

Taču, pērkot jebkura ražotāja vai modeļa detektoru, pirmām kārtām ir jāpievērš uzmanība tam, lai uz tā korpusa būtu „CE” marķējums un informācija par detektora atbilstību Eiropas standartam EN 14604. Šāds apzīmējums apliecina konkrētā detektora atbilstību Eiropas Savienībā noteiktajām prasībām, kādas tiek izvirzītas šāda tipa ierīcēm. Nepieciešams pārliecinieties, vai ierīces lietošanas instrukcijas teksts būtu valsts valodā. No praksē noderīgām papildus funkcijām ieteicams detektora modelis foto-elektriskā darbības principa ar korpusā iebūvētu spuldzīti, kas ieslēdzas vienlaikus ar brīdinošo skaņas signālu. Tas būs noderīgi kaut nelielas redzamības nodrošināšanai naktī gadījumā, ja aizdegšanās rezultātā būs sabojāta mājokļa elektroapgaisme.

Automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma

Automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma šobrīd ir vispilnīgākais mājokļu aizsardzības veids, kas ar ēkā uzstādītu tehnisku līdzekļu, sakaru līniju, u.c. starpniecību un sistēmu dežurējošā un apkalpojošā personāla palīdzību nodrošina operatīvu ugunsgrēka konstatēšanu, trauksmes signalizāciju un ugunsdzēsēju izsaukšanu uz konstatētās ugunsnelaimes izcelšanās vietu, neatkarīgi no tā vai ēkā atrodas, vai neatrodas iemītnieki. Diemžēl šādas sistēmas ierīkošana un ekspluatācija ir salīdzinoši dārga, taču, ja vien līdzekļi atļauj, tad ieteicams to ierīkot.

 
 


 

Ja mājoklī neviens nav deklarēts, jāmaksā lielāks nodoklis

Atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) Latvijā tiek aprēķināts, pamatojoties uz likuma “Par nekustamā īpašuma nodokli” 3. pantu, kur noteiktā nodokļa likme ir robežās no 0,2% līdz 3% no īpašuma kadastrālās vērtības.

 

Kā zināms, NĪN administrēšanu veic pašvaldības. Ogres novada pašvaldībā nekustamā īpašuma nodokļa administrēšana notiek atbilstoši likumam “Par nekustamā īpašuma nodokli” un Ogres novada pašvaldības 2017.gada 21. septembra saistošiem noteikumiem Nr. 19/2017 “Par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanas kārtību Ogres novadā”, arī NĪN likmi likumā noteiktajās robežās nosaka pašvaldība. Ogres novada administratīvajā teritorijā tiek piemērota zemākā likme, t.i., 0,2% no īpašuma kadastrālās vērtības. 
 
Ja nekustamais īpašums netiek uzturēts atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai, pašvaldība ir tiesīga noteikt NĪN likmi, kas pārsniedz 1,5 procentus no nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības. Ogres novadā paaugstināta likme – 3 % – kopš 2018. gada 1. janvāra ir noteikta būvēm, kas klasificētas kā vidi degradējošas, sagruvušas vai cilvēku drošību apdraudošas. 
 
Ar 2019. gada 1. janvāri Ogres novadā paaugstināta NĪN likme tiks piemērota vēl vienai nekustamā īpašuma kategorijai. Atbilstoši Ogres novada pašvaldības domes pieņemtajiem saistošajiem noteikumiem Nr. 13/2018 “Grozījumi Ogres novada pašvaldības 2017. gada 21. septembra saistošajos noteikumos Nr. 19/2017 “Par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanas kārtību” NĪN likme 1,5% no nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības tiks piemērota dzīvokļa īpašuma sastāvā esošai ēkas daļai, kuras lietošanas veids ir dzīvošana, un šai daļai piekrītošajai koplietošanas telpu platībai, viena dzīvokļa mājām, divu vai vairāku dzīvokļu mājām, kas nav sadalītas dzīvokļa īpašumos, kā arī telpu grupām nedzīvojamās ēkās, kuru lietošanas veids ir dzīvošana, ja šie nekustamā īpašuma nodokļa objekti netiek izmantoti saimnieciskās darbības veikšanai, ja šajos objektos dzīvesvietu nav deklarējusi neviena persona.
 
“Lēmumu par paaugstinātas NĪN likmes piemērošanu Ogres novada pašvaldības dome ir pieņēmusi, lai motivētu personas, kuras pastāvīgi dzīvo Ogres novada administratīvajā teritorijā un izmanto Ogres novada pašvaldības sniegtos pakalpojumus un infrastruktūru, bet nav deklarējušas savu dzīvesvietu, to izdarīt. Tāpat ir svarīgi motivēt iedzīvotājus ievērot Dzīvesvietas deklarēšanās likumā noteikto – personai būt sasniedzamai savā dzīvesvietā,” skaidro Ogres novada pašvaldības Juridiskās nodaļas vadītājs Ronalds Vītols.  
 
 
Saskaņā ar Iedzīvotāju reģistra datiem uz 2018. gada 1. janvāri Ogres novadā savu dzīvesvietu ir deklarējušas 35 357 personas (par 425 personām mazāk nekā uz 2017. gada 1. janvāri), taču šis skaitlis varētu būt krietni lielāks, jo novadā šobrīd ir 3050 mājokļi (1410 dzīvokļi un 1640 privātmājas), kuros nav deklarēta neviena persona. Vai šie mājokļi patiešām stāv tukši? Varbūt kāds arī netiek apdzīvots, taču, visticamāk, lielākajā šo mājokļu daļā cilvēki dzīvo, taču deklarēti ir kaut kur citur. Acīmredzot šie mājokļi to īpašniekiem ir kā kapitāla ieguldījums, kas, iespējams, tiek  izīrēti bez tiesībām īrniekam tajā deklarēt savu dzīvesvietu.
 
Kā zināms, ikvienas pašvaldības budžetā lielāko finansējuma apjomu veido iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) ieņēmumi – pašvaldība no valsts budžeta saņem 80%, savukārt valstij paliek 20% no kopējā IIN apjoma. IIN maksā ikviens strādājošais, to maksā arī pensionāri, un šis nodoklis ienāk tās pašvaldības budžetā, kurā cilvēks ir deklarējis savu dzīvesvietu, tas nozīmē, ka daļa IIN novada pašvaldības budžeta ieņēmumos neienāk. Cilvēks šeit dzīvo, izmanto visu pašvaldības infrastruktūru, bet tās veidošanā, uzturēšanā un attīstībā faktiski nepiedalās, jo viņa IIN ienāk kādas citas pašvaldības budžetā.
 
Deklarējot savu dzīvesvietu Ogres novadā, cilvēks ne tikai sniegs būtisku ieguldījumu novada attīstībā, bet arī iegūs reālu labumu – iespēju izmantot dažādus pašvaldības atvieglojumus un priekšrocības.
 
“Nodokļu paaugstināšana nekad nav bijis un droši vien arī nebūs populārs solis, taču paaugstinātas NĪN likmes noteikšana mājoklim, kurā neviena persona nav deklarēta, lielā mērā novērš netaisnīgo attieksmi pret tiem, kuri novadā ir deklarējuši savu dzīvesvietu un ar saviem nodokļiem piedalās likumā noteikto pašvaldības funkciju izpildes nodrošināšanā, pašvaldības infrastruktūras uzturēšanā un attīstībā, izglītības, kultūras, sociālās aizsardzības, sabiedriskās kārtības un citās jomās, par kuru funkcionēšanu un attīstību atbild pašvaldība,” uzsver R. Vītols.

Avots: http://www.ogresnovads.lv/lat/zinas__jaunumi/?page=1&doc=236767

 


 

Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības informatīvajā izdevumā Ogrēnietis publicēto informāciju, informējam, ka no 01.08.2018. tiek noteikti sekojoši tarifi:

Ūdensapgādes pakalpojumu tarifs par 1 m3 ūdens 0,65 EUR +PVN

Kanalizācijas pakalpojumu tarifs par 1 m3 kanalizācijas 1,41 EUR +PVN

 


Dzīvojamās mājas Mednieku ielā 24, Ogrē un Mednieku ielā 19, Ogrē dzīvokļu īpašniekiem, pieslēdzoties ar klienta kodu un paroli, ir iespējams:

  • māju Mednieku ielā 19, Ogrē īpašniekiem nodot ūdens skaitītāju rādījumus,
  • nosūtīt SIA "Senču nami" vēstuli.

Ja neesiet vēl saņēmis savu klienta kodu un paroli, lūdzu, informējiet uz e-pastu aija@sencunami.lv

 

Ar cieņu
SIA "Senču nami" administrācija